OTELİMİZ & ÇOCUKLAR

Beklentilerinizi değiştirecek yeni adresimiz 9 MAYIS 2014 tarihinde siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye başlamıştır. 43 standart – 5 suit oda kapasitesi ile eşsiz manzaralı odaları, farklı damak tadı sunumları, güler yüzlü personeli ile kalite ve nezaket çerçevesinde sizlere hizmet sunma arzusundadır.

Kalite ve nezaketi prensip edinen işletmemiz Porsuk Çayı manzaralı odalarında farklı konaklama imkanları, keyifli ve butik kahvaltı sunumu güler yüzlü personeli ile Eskişehir'de size kendinizi özel hissettirecek detaylar ile hizmet etmektedir.

Konumu gereği bir anda kendinizi Venedik'de zannedip porsuk çayında gondol keyfi yaparken bulabilir ya da ulaşım imkanlarının iyi olması nedeniyle kendinizi Dünyanın bir çok ülkesinde yer alan ve Türkiyede sadece Eskişehir'de olan MADAM TUSSAUD müzenin benzeri Balmumu müzesinde bulabilirsiniz.

MUTLU ÇOCUKLAR MUTLU AİLELER prensibiyle çocuk ve bebek dostu olan işletmemiz rezervasyon aşamasında çocuklarınız ile ilgili bizlere vereceğiniz detayları dikkate alarak siz ve küçük misafirlerimiz için özel yataklardan başlayıp ,sürpriz ikramlar ,keyifli kahvaltı sunumu(bebek mamaları vb.),çocuk oyun alanı, mama sandalyeleri gibi çocuklarımızın mutlu ayrılmasına yardımcı olacak keyifli konaklamalara sizleri davet ediyoruz.