Hakkında

Eskişehir Senna City Hotel

_

Eskişehir’in kalbinde, Porsuk Çayı’nın yanında yer alan Senna City Hotel, 47 oda ile misafirlerine hizmet vermektedir. Eskişehir’in ilk ve tek “Yeşil Yıldızlı” tesisi olan Senna City Hotel’in modern mobilyalarla zevkli biçimde dekore edilmiş odalarında düz ekran TV, klima, elektrikli su ısıtıcısı ve minibar bulunmaktadır. Tüm odalar ses yalıtımlı olup ücretsiz Wi-Fi hizmeti içermektedir.

Tesisimizin 150 kişi kapasiteli, ferah ve Porsuk Çayı manzaralı kahvaltı salonunda zengin açık büfe kahvaltısının tadını çıkarabilirsiniz.

Toplantı, konferans, nişan, kına gecesi, öğle ve akşam yemeği gibi organizasyonlarınız için, tesisimiz bir adet 100 kişilik ve bir adet 20 kişilik VIP olmak üzere, modern konferans ekipmanıyla donatılmış çok amaçlı salonlar ile hizmet vermektedir.

Senna City Hotel, Eskişehir’in en merkezi konumunda ve tüm ulaşım yollarına yürüme mesafesinde yer almaktadır. Tesis çevresinde Eskişehir’e özgü birçok yiyecek-içecek imkanı bulunduğundan, farklı tat ve lezzetleri de deneyerek Eskişehir ziyaretinizden keyif alabilirsiniz.

E-bülten Aboneliği